Besök oss i butiken på Birger Jarlsgatan 55, 111 45 Stockholm, eller om du har en fråga, kontakta oss redan nu!

Johnny

Butikschef

johnny@badrummet.se

Ditte

Ekonomiansvarig

ditte@badrummet.se

Margaretha

Ekonomi & Administration

margaretha@badrummet.se

Fredrik

Inredare & Säljare

fredrik@badrummet.se

Thomas

Inredare & Säljare

thomas@badrummet.se

Ella

Inredare & Säljare

ella@badrummet.se

Roberth

Inredare & Säljare

roberth@badrummet.se

Christopher

Inredare & Säljare

christopher@badrummet.se

Cecilia

Inredare & Säljare (helg)

cecilia@badrummet.se

Maria

Administration & Web

maria@badrummet.se

Niklas

Lageransvarig & Säljare

lager@badrummet.se

Badrumsspecialistens hantering av Coronavirus (Covid-19)

Med anledning av den globala spridningen av Coronaviruset (Covid-19) följer vi löpande utvecklingen och de rekommendationer svenska myndigheter ger. Vi gör vårt yttersta för att ta hand om dig som kund och personalstyrkan på ett säkert sätt.

Butiken håller än så länge öppet med våra ordinarie öppettider. Alla ytor städas dagligen för att minska risken för smittspridning och vår personal håller sig hemma vid minsta sjukdomssymtom.
Under denna period har vi inga fysiska möten med våra leverantörer och vi skjuter på utbildningar.

Vi får löpande uppdateringar av våra leverantörer kring eventuella leveransförseningar och produktionsstopp.
Vi meddelar dig så snart vi vet om din order blivit berörd av detta.

Vi får be dig som har symtom och känner sig hängig eller sjuk att skjuta upp ditt besök till butiken.
Du kan alltid nå oss via tel. 08-54514545 och mail info@badrummet.se

Vårt mål är att kunna ge lika bra service nu som tidigare trots den situation som nu råder.