OM OSS

Badrumsspecialisten är ett familjeföretag som arbetat med exklusiv badrumsinredning i över 30 år. Detta gör att vi har specialistkunskap gällande våra produkter och branschen vilket hjälper oss att skapa personliga och unika badrum.

Vi jobbar med världsledande leverantörer inom design, kvalitet och funktion. Vi har även egen tillverkning av badrumsmöbler, där du får inredning för badrummet efter just dina önskemål.

Hos oss kan du hitta allt från kakel, badkar och blandare men framförallt gedigen badrumskompetens.

Välkommen in!

 
Johnny
Butikschef
johnny@badrummet.se
Ditte
Ekonomiansvarig
ditte@badrummet.se
Margaretha
Ekonomi/administration
margaretha@badrummet.se

Fredrik W
Inredare/Säljare
fredrik@badrummet.se
Thomas
Inredare/Säljare
thomas@badrummet.se
Ella
Inredare/Säljare
ella@badrummet.se
Roberth
Inredare/Säljare
roberth@badrummet.se
Johan
Inredare/Säljare
johan@badrummet.se
Christopher
Inredare/Säljare
christopher@badrummet.se
 
  Cecilia
Inredare/Säljare - helg
cecilia@badrummet.se 
Maria
Inredare/Administration
maria@badrummet.se
Niklas
Lageransvarig
lager@badrummet.se