OM OSS

Badrumsspecialisten är ett familjeföretag som arbetat med designad badrumsinredning i över 30 år. Detta gör att vi har specialistkunskap gällande våra produkter och branschen vilket hjälper oss att skapa personliga och unika badrum.

Våra leverantörer är ledande inom design, kvalitet och funktion. Vi har även egen tillverkning av badrumsmöbler som ett komplement till våra leverantörers produkter.

Hos oss kan du hitta allt från kakel till massagebadkar men framförallt gedigen badrumskompetens.

Välkommen in!

 
Johnny
Butikschef
johnny@badrummet.se
Ditte
Ekonomiansvarig
ditte@badrummet.se
Margaretha
Ekonomi/administration
margaretha@badrummet.se

Fredrik W
Inredare/Säljare
fredrik@badrummet.se

Thomas
Inredare/Säljare
thomas@badrummet.se
Ella
Inredare/Säljare
ella@badrummet.se
Roberth
Inredare/Säljare
roberth@badrummet.se
Johan
Inredare/Säljare
johan@badrummet.se
Maria
Inredare/Administration
maria@badrummet.se
       
Alice
Inredare/Säljare - helg
alice@badrummet.se
Cecilia
Inredare/Säljare - helg
cecilia@badrummet.se